-ua -ru

Активний відпочинок. Сплав по Дністру. Походи в Карпати
Головна Статті Фотогалерея Корисні поради Маршрути

Ви любите подорожувати широкими долинами, де течуть повноводні ріки, а гірські хребти вкриті лісами?
Ви надаєте перевагу відпочинку наодинці з природою? Тоді Ви не будете розчаровані, якщо приїдете відпочити на Прикарпаття.

Подорож по Дністру на плотах (типу ПСН-10) – це незабутні враження, чаруюча романтика, зелені букові ліси, гігантські скелі, старовинні печери, водоспади, мальовничі поляни.

Пропонується маршрути в межах Дністровського каньйону: с. Нижнів – м. Заліщики (112км). На цій ділянці Дністер тече на південний схід. Від с.Нижнів починається так званий Дністровський каньйон, який оточують скелясті береги висотою до 100-150м, що добре захищають від холодних вітрів.

Ріка на своєму шляху відкриває свої найрізноманітніші геологічні утворення. Нижче с.Вістря починаються букові ліси, частіше зустрічаються скелі, печери, водопади. Чудові пейзажі й необжиті місця наповнюють подорож незабутніми враженнями.
З другої половини квітня до середини жовтня тут стоїть тепла і сонячна погода. Сонячних днів у році буває 150-160 і більше. А навколо Заліщиків – найбільш теплому кутку західної України купальний сезон закінчується в кінці вересня.


 

 


Активний відпочинок в третій по величині рекреаційній зоні України - одному найдовших каньйонів світу - Дністровському


067-744-0214
099-316-1409
093-227-0114

063-623-7773 (Viber)

м. Івано-ФранківськАктивний відпочинок в горах Карпати

sashadnister@gmail.com