-ua -ru

Активний відпочинок. Сплав по Дністру. Походи в Карпати
Головна Статті Фотогалерея Корисні поради Маршрути

Маршрути

Одноденний сплав по Дністру (без ночівлі)

Ви можете обрати ту ділянку Дністровського каньйону, якою б хотіли помандрувати (дивитися маршрути описані нижче). Протягом сплаву передбачено зупинку на обід, купання, відвідання цікавих місць (водоспадів, печер, руїн замків, залишків фортечних мурів).

Орієнтовна вартість - 850 грн з особи. Ціна залежить від кількісного складу групи та обраної ділянки маршруту


Тур вихідного дня (2 дні)

Ідемо водоспадами - 28км

День 1 с.Долина-с.Возилів

Зустріч групи у Івано-Франківську, прогулянка містом, закупка провізії та виїзд у с. Долина. Інструктаж з техніки безпеки та поведінки на воді. Початок сплаву. Зупинка поблизу села Возилів та екскурсія до водоспаду. Ночівля на березі ріки в наметовому містечку.

День 2 с.Возилів-с.Незвисько

Згортання табору та продовження сплаву. Зупинка поблизу села Монастирок, екскурсія до травертинового масиву і водоспаду” Сльози радості”. Закінчення туру.

Вартість - 1200 грн з 1 особи (від 8 осіб - 1000грн).


3-х денний сплав по Дністру

Вхід в каньйон

День 1 с.Довге-с.Смерклів

Зустріч групи у Івано-Франківську, прогулянка містом, закупка провізії та виїзд у с. Довге. Інструктаж з техніки безпеки та поведінки на воді. Початок сплаву. Зупинка поблизу села Буківна , прогулянка лісом , купання та продовження подорожі. Ночівля на березі ріки в наметовому містечку.

День 2 с. Смерклів -с.Будзин

Згортання табору, продовження сплаву. Зупинка поблизу села Одаїв. Похід в урочище Думка до печери монахів-відлюдників, місця язичницьких ритуалів, криївки воїнів УПА. Продовження сплаву. Ночівля на березі ріки в наметовому містечку.

День 3 с. с.Будзин-смт.Коропець

Згортання табору, продовження сплаву. Після прибуття у так звану "Дністровську Швейцарію" (смт. Коропець), оглядин палацу та парку графа Бадені - закінчення туру.

Вартість - 1500 грн з 1 особи (від 8 осіб - 1250грн).


Мандрівка у прадавні часи (40км)

День 1 с. Нижнів-с. Одаїв

Зустріч групи у Івано-Франківську, прогулянка містом, закупка провізії та виїзд у с. Нижнів. Інструктаж з техніки безпеки та поведінки на воді. Початок сплаву. Село Одаїв відоме на всю Україну як центр парапланеризму. Ночівля на березі ріки в наметовому містечку.

День 2 с. Одаїв-с. Стінка

Згортання табору. Похід в урочище Думка до печери монахів-відлюдників, місця язичницьких ритуалів, криївки воїнів УПА. Продовження сплаву. Огляд печери „Орлине око” поблизу села Стигла. Ночівля на березі ріки в наметовому містечку.

День 3 с. Стінка-с. Долина

Екскурсія до природної печери „сльози-монахів”, яка була пристосована на поганське святилище, а пізніше переобладнана на християнський храм. Згортання табору та продовження сплаву. Закінчення туру.

Вартість - 1500 грн з 1 особи (від 8 осіб - 1250грн).


3-х (5-ти) денний сплав по Дністру

Мандри до загубленого міста (55 або 80км залежно від тривалості)

День 1 с. Незвисько-с. Копачинці

Зустріч групи у Івано-Франківську прогулянка містом, закупка провізії та виїзд у с. Незвисько. Інструктаж з техніки безпеки та поведінки на воді. Початок сплаву. Зупинка та огляд руїн Раковецького замку XVII ст. Продовження сплаву. Ночівля на березі ріки в наметовому містечку.

День 2 с. Копачинці - с. Михальче

Згортання табору, продовження сплаву. Сходження на Червону гору, унікальність якої полягає в тому, що сніг тут не затримується більше одного –двох днів. Це урочище називають „Дністровськими субтропіками”. Поблизу Литячі підйом до монастиря, вирубаного в скелях. Ночівля на березі ріки в наметовому містечку.

День 3 с. Михальче - с. Устечко

Згортання табору, продовження сплаву та зупинка в с.Устечко. Подорож до загубленого міста на р.Джурин та однойменного водоспаду висотою 16 м, який є найбільшим рівнинним водоспадом України. Закінчення 3-х денного туру.

Вартість - 1750 грн з 1 особи (від 8 осіб - 1500грн).

День 4с. Устечко-с.Печорна

Згортання табору, продовження сплаву. Екскурсія до місця постійного гніздування чаплиної зграї. Перетин кордону Івано-Франківської та Чернівецької області. Ночівля на березі ріки в наметовому містечку.

День 5с. Печорна-м.Заліщики

Згортання табору, продовження сплаву. Проходження діючої поромної переправи . Екскурсія містом Заліщики. Кінець 5-денного сплаву.

Вартість - 2750 грн з 1 особи (від 8 осіб - 2500грн)..


У вартість входить:

- трансфер Івано-Франківськ - Дністер - Івано-Франківськ;
- оренда плавзасобів ;
- оренда спорядження ( палатки, спальники, каремати і т.д.);
- оренда обладнання для багаття (мангалу, казанка, посуду і т.д.)
- робота інструктора


Можливі інші варіанти маршрутів та їх тривалість.

Можлива організація харчування.

 

 


Активний відпочинок в третій по величині рекреаційній зоні України - одному найдовших каньйонів світу - Дністровському


067-744-0214
099-316-1409
093-227-0114

063-623-7773 (Viber)

м. Івано-ФранківськАктивний відпочинок в горах Карпати

sashadnister@gmail.com