-ua -ru

Активний відпочинок. Сплав по Дністру. Походи в Карпати
Головна Статті Фотогалерея Корисні поради Маршрути

Блог

Незвисько на Дністрі: десять тисяч історії.

Село Незвисько ( Городенківський район Івано-Франківської області ) відоме любителям сплавів Дністровським каньйоном. Багато хто, мандруючи рікою з Галича до Хотина, причалює у Незвиську до берега – щоби відпочити, поповнити запаси води і помилуватися зміною ландшафту. У цьому місці Дністер розпластується кількома меандрами* посеред невисоких зелених пагорбів і лугів. Власники фотоапаратів не шкодують сил, щоби вибратися на найближчу гірку і зняти мальовничі панорами Детальніше..

Історія одного походу. Поїзд „Київ - Івано-Франківськ” прибуває о 7-10 на 3-тю колію від перону. Тепла зустріч, приємна вранішня погода - сонце, ще не спекотно. До речі, дуже вдале розташування збірного пункту – всього 5хв пішого ходу від вокзалу. Детальніше..


Загублене місто. Кажуть, що на карті не лишилось білих плям, і відчути себе першовідкривачем вже майже неможливо. Це не зовсім так. Замість нерозвіданих територій на мапі, зокрема України, з'явилося багато забутих місць. Детальніше..


Карпати. Говерла. Підкорення.
„Краще гір бувають тільки гори у яких ти ще не бував” – так співав відомий радянський актор і співак, народний улюбленець В.Висоцький. І він звичайно мав рацію адже людина, яка підкорила хоча б одну карпатську вершину обов’язково сюди ще повернеться, щоб підкорити нову. Детальніше..

 

 


Активний відпочинок в третій по величині рекреаційній зоні України - одному найдовших каньйонів світу - Дністровському


067-744-0214
099-316-1409
093-227-0114

063-623-7773 (Viber)

м. Івано-ФранківськАктивний відпочинок в горах Карпати

sashadnister@gmail.com