-ua -ru

Активний відпочинок. Сплав по Дністру. Походи в Карпати
Головна Статті Фотогалерея Корисні поради Маршрути

Маршрути

Тур вихідного дня (2 дні)

Похід Чорногорським хребтом

Старт беремо із гуцульського села Лазещина . Піднімаємося полониною Головческа де розбиваємо табір на ночівлю. З ранку наступного дня підйом на гору Петрос ( 2020м ) ,потім так званою “перемичкою” просуваємось на найвищу вершину Українських Карпат - Говерлу ( 2061м ). Спуск до турбази „Заросляк”.
У вартість входить: проїзд до початку маршруту та повернення у м.Івано-Франківськ, прокат спорядження ( палатки, спальні мішки і т.д.), робота гіда-інструктора.

Похід на гору Хом'як

Старт беремо із села Татарів де починаємо підйом тропою-серпантин на гору Хом’як (1544м), який займає 40хв-1год. З вершини відкривається чудовий вид: на Говерлу із Петросом , на Свидовець із Близницею та численні хребти Горган. Тут також можна побачити кам’яний образ Діви Марії. Далі прямуємо долиною хом’яків , де зупиняємось на ночівлю. Наступного дня підйом на гору Синяк (1665м ). Спуск в околиці села Поляниця неподалік якого розташований відомий гірськолижний оздоровчий курорт „Буковель”
Під час проходження маршруту можна також побачити старий Польсько-Чехословацький кордон ,численні окопи і бліндажі часів Першої Світової війни.
У вартість входить: проїзд до початку маршруту та повернення у м.Івано-Франківськ, прокат спорядження ( палатки, спальні мішки і т.д.), робота гіда-інструктора.

3-х денний похід у гори

Через озеро Несамовите на Говерлу

Підйом на полонину Пожежевська , відвідання метеостанції. Верхніми шляхами минаємо вершини Чорногірського хребта , з яких милуємося чудовими і неповторними краєвидами. По дорозі нам зустрінеться легендарне озеро Несамовите - найвище озеро у Карпатах (1750м ) . Підкорюємо такі вершини: гора Туркул (1933м ),гора Данці ( 1848м ), гора Пожежевська ( 1822м ),гора Брескул ( 1911м ), гора Говерла ( 2061м ). У вартість входить: проїзд до початку маршруту та повернення у м.Івано-Франківськ, прокат спорядження ( палатки, спальні мішки і т.д.), робота гіда-інструктора.

Говерлою на гору Піп Іван

На цьому маршруті ви зможете побувати на одній з найпрекрасніших вершин Карпат – дивовижній горі Піп Іван, висота якої дорівнює 2028 метрам. На вершині розташовані руїни Астрономічно-метеорологічної обсерваторії , яка була збудована польським урядом на початку ХХ століття. Під час проходження маршруту побуваємо на таких вершинах: г.Говерла( 2061 )-г.Пожежевська ( 1822 )-г.Туркул(( 1933 ) внизу оз.Несамовите )-г.Ребра ( 2001 )- Гутин Томнатик ( 2016 )-г.Беребенеску ( 2036 )-озеро Бребенеска- г.Піп Іван (2022 ). Далі спуск в с.Шибене де бере свій початок р.Чорний Черемош ,перехід до озера Марічайка. Завершуємо похід на заставі українсько-румунського кордону. У вартість входить: проїзд до початку маршруту та повернення у м.Івано-Франківськ, прокат спорядження ( палатки, спальні мішки і т.д.), робота гіда-інструктора.


Можливі інші варіанти маршрутів та їх тривалість.

 

 


Активний відпочинок в третій по величині рекреаційній зоні України - одному найдовших каньйонів світу - Дністровському


067-744-0214
099-316-1409
093-227-0114

063-623-7773 (Viber)

м. Івано-ФранківськАктивний відпочинок в горах Карпати

sashadnister@gmail.com